" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

11.11 Frekansına Hoşgeldin

Numerolojiye göre, 11 sayısı sezgi, içgörü ve aydınlanmayı ifade eden bir “ana sayıdır”. Birlikte eşleştirildiğinde, 11 11, evrenden gelen bilinçli ve farkında olmak için açık bir mesajdır. 

Bizleri ruhsal uyanışa davet eden 11 11 gününde, saat tam 11.11’de kendinizi şimdiki ana ve her zaman sizin için mevcut olan sevgi rehberliğine ayarlamanız istenir. Oyunda sizinkinden çok daha büyük bir Zeka olduğunu anlayarak, varoluşun gizemini ve mucizesini fark etmeniz beklenir. 

Bugün saat tam 11.11’de İlahi Sevgi’nin yaşamınıza akmasına izin verin. Yepyeni başlangıçları, huzur, sevgi ve şifanın sizi sarıp sarmaladığı mucizeleri ve armağanları kabul etmeyi seçin. 11.11 portalından rehberlik almaya hazırlanırken, niyetinize odaklanın ve Bir’in ve Bütün’ün en yüksek hayrı için hayalinizdeki yaşamın gerçekleşmesini dileyin. 

Bu büyülü anda geçmişten gelen ve sizi şimdide kalmaktan alıkoyan tüm olumsuz enerjileri bir kapının ardında bıraktığınızı ve bu kapıyı bir daha açılmamak üzere sürgüleyip, yepyeni başlangıçlarla sizi buluşturan eşikten atlamaya niyet edin. 

Birlik bilincinin sizi cesaretlendirmesi, auranızdaki tüm negatif blokajları temizlemesi, ışık enerjisinin yaşam alanınıza dolması ve evrendeki sonsuz ve sınırsız bolluk, bereket, sevgi, aşk, huzur, sağlık, şefkat ve merhamet enerjilerinin bundan böyle sizinle birlikte hareket etmesi için izin verin. 

Niyet Çalışması

11.11 portalından geçerken, ………………. nın gerçekleşmesi için evrendeki tüm sonsuz ve sınırsız olasılıkların harekete geçmesine, Bir’in ve Bütün’ün en yüksek hayrına evrendeki tüm iyiliklerin ve güzelliklerin hayatıma akmasına, İlahi Sevgi’nin tüm yaşam alanımı sarmasına, beni korumasına, niyetime doğru yürüdüğüm yolda beni cesaretlendirmesine izin veriyorum. Şimdide kalmayı, geçmişin tüm kaosundan, hatalarından, pişmanlıklarından, acılarından arınmayı, yepyeni başlangıçlarla hayatımda muhteşem bir sayfa açmayı seçiyorum. Ve şimdi bana sunulan İlahi Armağanları en yüksek şükranla kucaklıyorum. Enerji alanımdaki tüm blokajları, eski inançları, negatif kodlamaları sevgiyle serbest bırakıyorum. 

Şimdi ben yeni olana hazırım. 

Ve öyle de oldu…

Sevgiyle ve Işıkla,
Ruhsal Bilge

 

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.