" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

14 Aralık Güneş Tutulmasında Para Ritüeli

Çekim Yasasını çalıştıran para rütüelleri, yaşamınıza refahı davet eden, evrene gönderilen net isteklerdir.

Mali durumunuz ne olursa olsun, hayatınızı iyileştirmek için para ritüellerini kullanabilirsiniz.

2020’nin son ve en önemli göksel olayı 14 Aralık 2020’deki Tam Güneş Tutulması olacak. Tutulma Türkiye’ye göre akşamı saat 19.16’da 23 derece Yay burcunda gerçekleşiyor. Güneş Tutulması esnasında bolluğu, bereketi, refahı ve ihtiyacınız olan parayı hayatınıza çekmeniz için etkili bir ritüeli sizlerle paylaşmak istiyorum.

Malzemeler:

Herhangi tutarda bir kağıt para

Bir fincan su

Bir kase toz tarçın

Su paranın size akmasına yardımcı olur.

Tarçın ise para ve bolluğu temsil eder.

Alanınızdan negatif enerjiyi uzaklaştırmak için adaçayı, tütsü, palo santo veya mum

Ritüeli Yapalım

Alanınızı ritüel için hazırlayın. Kutsal bir yeriniz yoksa endişelenmeyin! Çünkü niyet her şeydir. Üzerinde çalışılacak temiz bir yüzeye sahip olduğunuzdan ve en az beş ila on dakika yalnız kaldığınızdan emin olun.

Hazırlık aşamasında vücudunuzdaki ve etrafınızdaki boşlukta var olan durgun enerjiyi gidermek için adaçayı, palo santo, tütsü veya mum yakın.

İstediğiniz şekilde para çekmek için bir niyet belirleyin. Kendi bolluk onaylamanızı kullanmanızı öneririm. Çünkü her onaylama kişiye özeldir ve herkesin niyeti bir diğerinden farklıdır.

Niyeti belirlerken genellikle spesifik olmanın iyi bir şey olduğu söyleyebilirim. Örneğin Çok param olsun!’ gibi bir niyet yoruma açıktır ve çok kavramı görecelidir. Bunun yerine kesin bir ifade kullanmak daha doğru olacaktır. Bir de niyetinizin içinde belirli bir rakamdan bahsetmeniz durumunda daha fazlasını reddettiğinizin mesajını vermiş olursunuz. Tüm isteklerimi, ihtiyaçlarımı ve arzularımı kolayca karşılayabileceğim, aynı zamanda birikim yapabileceğim, refah içinde yaşamamı sağlayacak paraya sahip olmayı seçiyorum.’ şeklinde bir niyet ile Evrenin size parayı uzay, zaman veya miktar sınırlaması olmaksızın teslim etme özgürlüğüne izin vermiş olursunuz.

Önemli Not: Niyetinizin içinde borç, zorluk, yok, yokluk, yoksunluk, azlık gibi sözcükler olmamalıdır. Dikkatinizi sizi zorlayan koşullara değil, konfor yaratanlara vermeniz gerekir. Çünkü siz zaten paraya sahip olduğunuzda borçlarınızı ödersiniz ve yokluk bilincinden uzaklaşabilirsiniz. Bu nedenle lütfen paranın varlığına odaklanın, yokluğuna değil!

Tezahür eden ritüel için iyi bir para onayı, Birçok kaynaktan sınırsız bolluk alıyorum” gibi bir kalıp olabilir.

Kağıt parayı alın ve hafifçe suyla nemlendirin.

Parmağınızı suya batırın ve ardından tarçınla kaplayın.

Paranın üzerine birbirine paralel 5 çizgi çizin.

Bu, size para getirmeyi sembolize ediyor.

(Parmağınızdaki tarçın azaldığında yeniden önce suya sonra tarçına batırın.)

Bu 5 çizgiyi çizerken, daha önce yarattığınız bolluk onayına odaklanın.

Size hiç durmadan daha fazla para akmasının nasıl bir his olduğunu hayal edin.

Parayı katlayın ve cüzdanınıza koyun.

Onunla ne isterseniz yapabilirsiniz. Ya harcayın ya da saklayın. Parayı her iki şekilde de alacağınızdan emin olun. Ben harcamayı seviyorum çünkü bu, niyetimi dünyaya “salıvermek” gibi geliyor.

Diğer Önemli Not: Tüm niyet çalışmalarında olduğu gibi niyetinizi sorgulamayın, şüpheye düşmeyin, kontrol etmeyin. Sadece akışa bırakın ve güvenin.

Unutmayın, siz evreni imtihan etmiyorsunuz, onun sonsuz ve sınırsız olasılıklarını kendinize çekiyorsunuz.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.