" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

8/8 Aslan Kapısı Meditasyonu

Zaman zaman zor dönemlerden geçiyoruz. Sınanıyoruz, zorlanıyoruz ve kendimizi çaresiz hissediyoruz. Oysa aslında Yaradan bizleri yalnız bırakmıyor ya da kaderimize terk etmiyor. Daima destekleniyoruz, ama ya fark etmiyoruz ya da fırsatları göremiyoruz.

Özellikle belirli zamanlarda enerji kapıları açılıyor ve göksel yardımlar yeryüzüne akıyor. İşte onlardan biri de 8/8 Aslan Kapısı.

Her yıl, Ağustos ayının 8. gününde ve bu tarih eksenindeki dönemde, “Aslan Kapısı Portalı” veya “Aslanlar Geçidi” adı verilen kozmik bir uyumlanma meydana gelir. Bu süre zarfında, fiziksel ve ruhsal alemler arasında akan kozmik enerji artar.

8 Ağustosta açılan Aslan Kapısından gelen yoğun titreşimleri fiziksel bedenlerimizde, enerji bedenlerimizde ve bilincimizde hissedeceğiz. Birçoğumuz akan enerjiyi kendimizi yoğunlaşmış ve ağırlaşmış olarak hissedecek, hatta yaşamın tıpkı dağılan puzzle parçalarının birer birer yerlerine oturması gibi bir anda sürpriz gelişmelerle deneyimleyecek.

Bu yoğun akım, vücut ağrılarına, karamsar ya da öfkeli hissetmeye, tembelliğe neden olabilir, ENDİŞE ETMEYİN, deneyimliyor olduğunuz şey bir enerji yağmurudur.

Bu dönemde (birkaç gün önce ve sonra) kalabalıklardan uzak durun.

Mümkün olduğunca kendi içinize dönün.

Meditasyona ve duaya zaman ayırın.

Kalbinizi sonsuz sevgiye açın ve bırakın sevgi enerjisi sizi sarıp sarmalasın.

8/8 Aslan Kapısı, ilahi gerçekliği anlatır. Eskiye dair acılarınızdan kendinizi özgürleştirmek için büyük bir fırsat yaratır. Kendi içsel benlikleriyle yüzleşebilecek kadar cesur olanlar için yaşam kolaylaşır. Affedebilmeyi başaranlar, kabul boyutuna yükselenler ve şükretmeyi bilenler için de öyle…

Sonsuz ve sınırsız sevgiyi reddedenler, geçmişe takılıp kalanlar, kin ve öfkeden beslenenler için ise bu süreç çok da kolay değildir. Çünkü egoları onları korkunun, nefretin, öfkenin, huzursuzluğun, yoksunluğun ve kısıtlanmanın kafesinde tutmak için daha fazla zorlayacaktır. İşte bu yüzden kendinizi kibirden ve egonun sesinden arındırmaya, yüzünüzü ışığa dönmeye, kalbinizi sevgiye açmaya niyet etmelisiniz. İçinizde kötülüğün kırıntıları bile olmamalı. Kötülük demek, mutlaka birilerinin canını yakmak demek değildir. Kendi değerini azımsamak, kendini hiçe saymak, ruhunu yıpratmak da insanın kendine yaptığı bir tür kötülüktür. Oysa ışığa dönmek ve sevgi enerjisine demirlenmek, şu an Dünya’da var olan yüksek frekanstaki negatif enerjiyi engelleyecektir. Bizler hepimiz bir bütünün parçalarıyız. Tek bir insanın bile kendini korku enerjisinden arındırması dünyadaki kaosu durdurabilir. Çünkü, sevgi frekansı dalga dalga yayılır, hiç tanımadığınız insanlara ulaşır.

8/8 Aslan Kapısından Geçmeye Niyet Edin

8 Ağustos günü derin bir meditatif duruma geçin ve sadece yeni enerjilerin sizi yıkayarak varlığınızda, kalbinizde ve aydınlanma yolunuzda var olan tüm blokajları temizlemesine izin verin. Ve tam o andan itibaren HAYATINIZDA MUCİZEVİ OLAYLARIN OLMASINI bekleyin. Sevgi boyutundan titreşerek alacağınız bu enerjiyi kabul edin. ZİHNİNİZİN SİZİ HERHANGİ BİR OLUMSUZ DURUMA SOKMASINA İZİN VERMEYİN.

8/8 Aslan Kapısı Meditasyonu

Kendinize sorun;

Kendim için adalet isterken, hayatımdaki tüm birey ve canlılar için adalet istiyor muyum? Onlara karşı adil miyim?

– Kendime hak ettiğim sevgi, anlayış ve haz alanlarını tanıyor muyum? Başkalarından mı medet umuyorum?

– Yaratım nedir? Yaratım kapasitem var mıdır ve ne kadardır? Ne yaratabilirim?

– Cesaret nedir? Bir kahramanlık mıdır yoksa bir eşik midir? Onu nasıl tanıyor ve tanımlıyorum?

– Yeni başlangıçlar yapabiliyor muyum? Başlayamama ve bitirememe sorunum var mı? İlişkileri, bir işi ya da projeyi, sorumluluğunu aldığım bir durumu sonuna kadar götürmekte problemim var mı?

Cevapları duymayı deneyin. Kendinizi yargılamayın ve suçlamayın. Sadece dinleyin.

Rahat bir bilinç durumuna gelmek için derin nefesler alın.

Ruh yıldızı (başın 10 cm üstü) çakranızı parlak beyaz ışıkla aydınlatın. Bu ışığın enerji alanınızı temizleyerek aşağıya doğru vorteks şeklinde aktığını görselleştirin.

Bu meditasyonu Dünya üzerindeki geçişi dengelemek ve İnsanlık için en olumlu yükseliş zaman çizelgesini tezahür ettirmek için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.

Tüm karanlıkları gezegenin yüzeyinden temizleyerek gezegenin kurtuluş sürecine yardımcı olan beyaz ışık küresini hayal edin.

Bu ışık küresinin büyüyerek tüm gezegeni kapladığını ve arındırdığını imgeleyin.

Son olarak aşağıdaki mantrayı meditasyonun sonunda sessizce ya da yüksek sesle söyleyebilirsiniz;

“Ben, içimdeki BEN’in saf sevgiyle dolmasına, Yaradan’ın şifa enerjisinin birlik, barış, sevgi, merhamet, bolluk ve ihtişam olarak her bir hücreme kodlanmasına niyet ediyorum. Ve öyle de oldu!’

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.