" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Aslan Burcunda Yeni Ay Ritüeli

Yeni Ay, hayatınızda yeni şeyleri tezahür ettirmek için mükemmel bir zamandır. Bu aynı zamanda, yaşam alanımıza daha fazla bolluk, sevgi ve aşk yaratmak için kullanabileceğimiz bir araç olarak hizmet eden bir Yeni Ay olduğu için niyetlerinizi yazmak mükemmel bir ritüel olacaktır.

Niyetlerim Ne Zaman Gerçekleşir?

Niyetlerinizi yazarken gerçekleşeceğine mutlaka inanmak zorunda değilsiniz. Kaybedecek neyiniz var? Sadece deneyin ve açık olun. Niyetlerinizi yazdıktan sonra hayatınızın bazı alanlarında artan refah ve bolluğun sonuçlarına şaşırabilirsiniz. Unutmayın, bolluk kendi içinde her zaman finansal değildir, huzur, refah, konfor, mutluluk, yaşamdan alınan haz da çoğalabilir.

Bununla birlikte, Yeni Ay’da niyetlerinizi yazarak, olabilecek tüm olasılıklara daha fazla uyum sağlarsınız.

Yeni Ay’da Refahı Arttırmak İçin Niyet Yazmak

Yeni Ay niyetlerini yazmanın birçok yolu vardır. Çek defterinizden bir çek yaprağını kullanabilir veya kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Anahtar: Refah Çekinizi Yeni Ay’dan sonraki 24 saat içinde yazın.

Çek dışında bırakmak ve sahip olmak istediğiniz her şeyi yazmanız önemlidir. Bunun için kağıtlarınızı alın ve hayatınızda olmasını istediğiniz veya bırakmaya hazır olduğunuz şeyleri yazın. Bu belirli duygular, korkular ya da engeller olabilir – bildiğiniz herhangi bir şey size hizmet etmemektedir. Hayatınıza neyi dahil etmek istediğinizi düşünün. Bu bir iş fırsatı, bir ilişki, daha fazla finansal bolluk, bir macera olabilir – adını siz koyun.

Bir sonraki adım, arzularınızı – şimdi hayatınıza çağırmak istediğiniz şeyleri – yüksek sesle okumaktır. Bunları yüksek sesle konuşmak, onları hayata geçirmede çok önemli bir rol oynar. Konuşulduklarında daha fazla duygu uyandırdıklarını ve bu hissin tezahür etmek için çok önemli olduğunu fark edebilirsiniz.

Artık size hizmet etmeyen her şeyi bırakıp gerçekten arzuladığınız şey için yer açtığınıza göre sessizce oturun, nefesini takip edin ve arzularınızın meyve vereceğini hayal edin. Hayatınıza giren bu unsurlara ve deneyimlere ve yol boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz diğer büyüme fırsatlarına açık kalma niyetini belirleyin.

Bolluk ve Refahı Çağırmak İçin

Büyük bir refah ve bolluğun gerçekleşmesi niyetini tüm bedeninizi ve kalbinizde hissedin.

Çekinizi alın ve

“Tarih” alanına “Şimdi” yazın.

‘Kime Ödeneceği’ alanına adınızı yazın.

Para tutarına ‘Tam Ödenmiş’ yazın. Ayrıca, 30 günde elde edilebileceğinizi düşündüğünüz miktarı seçerseniz, aklınızdaki belirli bir para miktarını da yazabilirsiniz.

‘Evren’ ile aranızda düzenlediğiniz çeki  imzalayın.

‘Not’ alanına ‘Teşekkürler’ yazın.

Hayatınıza daha fazla refah ve mali denge getirme niyetiyle çeki güvenli bir yere koyun. Sonra, niyetinizi Evrene teslim ederken onu unutun. Merak etmeyin veya ‘nasıl’ diye düşünmeyin. Evren onu oradan alacaktır.

Kendi çekinizi hazırlamak için beyaz bir kağıdı tıpkı bir çek yaprağı gibi düzenleyin ve yukarıda anlattığım sıralamayı takip edin.

Mümkün olduğunca fazla pozitif enerji yansıtmak önemlidir. Eğer şu anda çok sıkıntılı bir durumdaysanız, bu sürecin işe yarayacağını, ancak daha fazla zamana ihtiyaç duyulacağını unutmayın. Bu nedenle nihai sonucu görselleştirmek önemlidir. Nasıl hissedeceğinizi hayal edin… Böylesine cömert miktarda para aldığınızda damarlarınızdan mutluluk ve minnettarlık hislerinin aktığını hissedin. Mümkün olduğuna inanın.

Bolluğun paradan çok daha fazlası olduğunu ve birçok biçimde geldiğini unutmayın. İşte bazı örnekler:

  • Belki bir iş arkadaşınız sizi öğle yemeğine davet eder ve beklenmedik bir şekilde yemeği ısmarlar.
  • Belki de size “birdenbire” bir hediye gelir.
  • Belki bir arkadaşınızla konuşursunuz ve o size hayatınızın bazı alanlarıyla ilgili değerli bilgelikler sunar.
  • Belki de bir komşu, uğraştığınız bazı ev bakımı veya proje ile ilgili yardım etmek için uğrar.
  • Belki de konforlu yaşam alanınızdaki pozitif titreşimleri yükseltecek mucizeler gerçekleşir.

Her şeyden önce, hayatınıza giren HERKES için minnettar olun. Sadece deneyin ve sizi hangi bolluğun beklediğini görün.

Aldığınız tüm mucizeler, refah ve bolluk için Evrene teşekkür ederken, yaklaşan Dolunay’da yazıp sakladığınız çeki ve niyetlerinizi yakabilirsiniz. Onlar yanarken hayatınıza aşk, sevgi, mutluluk, sağlık, refah ve bolluk aldığınız için daima minnettarlığınızı ifade ettiğinizden emin olun.

Unutmayın, her şey enerjidir ve enerji bol ve sınırsızdır! Bu yüzden keyfini çıkarın, minnettar olun ve pozitif kalın! 

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.