" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Atalarımızdan Gelen Karmayı Temizleme Çalışması

Atalarımızdan gelen karma yaşam planımızı doğrudan etkiler. Çünkü pek çok duygu ve düşünce, inanç atalarımızdan bizlere aktarılır.

Farkında olmadığımız ve bize ait sandığımız pek çok davranış biçimi hayatımızı şekillendirir. Çizdiğimiz yol haritasını dönüştürmek ve olumsuz giden şeyleri şifalandırmak için atalarımızdan gelen karmalardan özgürleşmemiz gerekir.

Bize ait olmayan ve hücrelerimize kodlanmış bilgileri keşfetmek ve yerlerine yenilerini koymak için şifa çalışmaları yapmak yararlı olacaktır. Hayatta olsun ya da olmasın, tanıyın ya da tanımayın, atalarınız sizin köklerinizdir. Genetik özellikleriniz, karakteriniz, bakış açınız, yaşam biçiminiz atalarınızdan izlerle doludur.

Atalarınızdan Gelen Karmayı Temizlemek Neden Önemli?

Atalarınızdan gelen karmayı, yani taşıdığınız yükleri, aktarımları, kontratları serbest bırakmak, iptal etmek size siz olma fırsatı verir. Aynı zamanda kendi içinizdeki ‘Sen’ özgürleşir. Yaşadığınız zorlukları kaderiniz sanıyor olabilirsiniz. Bütün bunların birer hayat dersi mi yoksa blokaj mı olduğunu idrak etmek size daha iyi bir hayatı sunar. Fakat beraberinde sizden sonra gelen nesillere karma kodlarını taşımamış olursunuz.

Atalarınızdan Gelen Karmayı Temizleme Çalışması

Sessiz bir ortamda kendinizi rahat hissettiğiniz bir pozisyonda oturun veya uzanın.

Burnunuzdan derin bir nefes alıp ağzınızdan verin. Bunu dört kez tekrarlayın.

El ve ayaklarınız çapraz olmasın, kendinizi serbest bırakın.

Ardından niyet cümlesini sesli ya da içinizden tekrar edin:

Bana ait olmayan tüm duygu ve düşünceleri şimdi kaynağa gönderiyorum.

Şimdiye kadar geçmişten ve atalarımdan gelen tüm blokajlardan, bu blokajların neden olduğu tüm negatif olaylardan, atalarımdan aldığım kodlarla bilerek yada bilmeyerek realitede yarattığım tüm durumlardan, yaptığım tüm anlaşmalardan şimdi özgürleşmeye, arınmaya ve şifalanmaya niyet ediyorum.

Atalarıma bu dünyada olmamın nedeni oldukları için, hücrelerimde onların genetik kodlarını taşıdığım için, köklerimi yarattıkları için teşekkür ediyorum. Onları bağışlıyorum. Sevgiyle serbest bırakıyorum.

Beyaz şifa enerjisiyle dolu ışığın tepe çakranızdan başlayıp her bir hücrenize yayıldığını hissedin. Ayak uçlarınıza kadar beyaz ışığın sizi şifalandırdığını imgeleyin.

Hazır olduğunuzda gözlerinizi açın. Eğer mümkünse ılık bir duş alın ve banyoda lavanta ya da biberiye yağlarını kullanın. Meditasyondan sonra gürültülü ve kalabalık ortamlara girmemek, dinlenmek, rahatlatıcı müzik dinlemek, uyumak etkiyi arttıracaktır.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. 

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.