" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Chi Enerji Topları ile Şifa Tekniği

Chi Topları, iyileştirici enerji alıp vermenin ve uyum sağlamanın en basit ve etkili yollarından biridir.

Chi Toplarını oluşturan şey sizin enerjinizdir. Doğrudan Chi Toplarına giden enerjiyi kontrol edebilirsiniz. Niyetiniz topun rengini, boyutunu yaratır. Nefesiniz ve enerjinizle topu evrenin sonsuz ve sınırsız olasılıklarına gönderirsiniz.

Chi Topu oluşturulduktan sonra, onunla bağlantınız kesilir ve tamamen enerjiyi yüklenmiş, gönderilmeye hazır halde olur.

Chi Enerji Topunu Oluşturmak için

Chi Topunu yapmak için kendimizi ortalayarak, topraklayarak ve koruyarak hazırlamamız gerekir. Merkeze, yani göbeğinize dikkatinizi verin ve karnınıza doğru derin bir nefes alın. Şimdiki anda olduğunuzu fark edin. Unutmayın, enerji niyetin ardından gelir, bu yüzden odaklanmaya devam edin.

Toprağa, Dünya’nın çekirdeğinin derinliklerine bağlanan bir ağacın kökleri gibi enerji kordonlarınızı görün ve onu demirleyin. Ardından kendinizi Beyaz Işık Topu ile koruyun. Görün, hissedin, ışık topunun tüm varlığınızı çevrelediğini bilin.

Ayakları yere basan bir sandalyeye oturun. Avuç içlerinize dikkatinizi verin ve ellerinizi göğüs hizanıza yerleştirin. Meditatif bir duruma girin.

Tam olarak hazır hissettiğinizde ellerinizi paralel konuma getirerek avuç içlerinizi birbirine doğru çevirin. Onları birbirine yakın tutun ve enerjiyi oluştururken hissedin. Şimdi ellerinizi yavaşça birbirinden beş cm kadar ayırın ve enerjinin iki elinizin arasında hareket etmesine izin verin.

Enerji ılıktır ve iki avucunuzun arasında oluştuğunu hissedebilirsiniz. Yuvarlak ve tamamlanmış bir top oluşturmak için bu enerjiyi ellerinizle şekillendirin. Elleriniz bu pozisyondayken, burnunuzdan ve diyaframınızdan (solar pleksus) derin bir nefes alın. Şimdi ağzınızdan sessizce nefes verin;  ellerinizin arasında tuttuğunuz Chi Topunuzu yavaşça büyütürken nefes alıp vermeye devam edin.

Topa Işık Enerjinizi veriyorsunuz.

Ellerinizin arasındaki boşluğa giden enerjinin bir top oluşturmasına izin verin.

Enerji Chi Topuna girdiğinde, temizlenir, arındırılır ve mükemmel hale getirilir. Aynı zamanda sizi ve enerjinin alıcısını, onu gönderirken ve alırken ortaya çıkan olumsuz güçlerden korur.

Kendinizi Şifalandırmak için

Ellerinizi Solar Pleksusunuza doğru yönlendirin. Chi Topunuzu bedeninize doğru itin ve enerjisini hissedin. Derin bir nefes alın ve topun enerjisinin baştan ayağa tüm vücudunuzda akması için yönlendirin. Şimdi bu enerjiyi hissedin ve nereye doğru aktığına dikkat edin. Chi Topunuz vücudunuzda şifaya ihtiyaç duyan yer neresi ise o alana yayılacaktır.

Başkalarını Şifalandırın

Şifa rehberlerinizi, meleklerinizi ve / veya uyumlamaya özgü ışık varlığını sizinle birlikte olmaya çağırarak Chi Topunuzu yaratın. Biliyorsanız, uzun mesafeli Reiki şifa sembollerini çizin. Şimdi, baskın elinizle Chi Topunu açın ve ardından tam olarak ne yapmak istediğinize odaklanın.

Chi Topunu aranızdaki bağı iyileştirmek, şifaya ihtiyacı olan birini şifalandırmak veya güzel duygularınızı iletmek için kullanabilirsiniz.

Chi Topu asla kötü niyet barındıran düşüncelerin bir başkasına gönderilmesi veya birinin özgür iradesine müdahale edilmesi için ASLA kullanılmamalıdır. Unutmayın, sizden çıkan her enerji katlanarak size geri döner. Özellikle negatif yüklü olan her düşünce ve duygu bir başkasına değmeden, tıpkı bir duvara çarparak seken top gibi ait olduğu kaynağa ulaşır. Bir haksızlığa uğradığınıza inanıyorsanız takdir ilahi adaletindir!

Topu yaratmaya geri dönelim; Enerjinin ellerinizin arasında oluştuğunu hissedin. Şimdi bu enerjinin Chi Topuna akmasına izin verin. Derin bir nefes alın ve bu enerjiyi topa üfleyin. Şimdi baskın elinizle topu kapatın. Alıcıyı önünüzde canlandırın ve Chi Topunu bu kişinin Taç Çakrasına yerleştirdiğinizi hayal edin.

Şifa ve iyi niyetlerle dolu bu enerjiyi kolayca ve güvenli bir şekilde kendi varlığına entegre etmesini isteyerek onu yoluna gönderin. Aynı kişiye göndereceğiniz birden fazla uyumlamanız varsa, ayrı ayrı uyumlamalarla iki Chi Topunu gönderebilirsiniz. Eğer birkaç kişiye bir uyumlama gönderiyorsanız, yine ayrı sıralamayı takip edin.

Sevgi için Chi Topu Gönderin

Eğer birine sevginizi göndermek istiyorsanız, örneğin hasarlı bir ilişkide bağışlanmaya ihtiyacınız varsa ya da birinin sevgi dolu hislerinizden haberdar olmasını istiyorsanız, hazırladığınız Chi Topunun içini ‘Seni seviyorum, özür dilerim, lütfen beni affet’ cümleleri ile doldurun ya da ‘Kalbimdeki saf sevginin sana ulaşmasını diliyorum. Senin için hissettiğim ve kaynağı sevgi olan iyiliklerle ve güzelliklerle dolu, mutluluk, aşk, huzur, şefkat, merhamet, güven enerjisini sana gönderiyorum.’ deyin.

Birine sevginizi gönderdiğinizde, sizi affetmesini ya da sizi fark etmesini umut edersiniz. Ancak gönderdiğiniz enerji ile ne yapacağı o kişinin kendi özgür iradesine bağlıdır. Yönlendirme yapamazsınız, manipüle edemezsiniz, kararlarını değiştiremezsiniz. Lütfen bunu unutmayın. Şöyle düşünün; bir başkasının sizden habersiz sizin seçimlerinizi değiştirmeye çalışması karşısında ne denli öfkelenirdiniz veya endişelenirdiniz, öyle değil mi? Dolayısıyla hiçbir zaman karanlık güçlere hizmet etmeye çalışmayın, sevgi boyutunda kalın.

Chi Topunu gönderdikten sonra, yardımları ve destekleri için rehberlerinize, ruh yardımcılarınıza ve meleklerinize teşekkür edin.

Chi Toplarını Alma

Başka bir Merkezden gönderilen bir güçlendirmeyi, şifalandırılmayı veya uyumlanmayı almak için, Beyaz Işık topuyla veya şifa rehberlerinizde ve meleklerinizde kendinizi Topraklayın ve Koruyun. Meditatif bir duruma girin.

Sonra Chi Topunu niyet ederek çağırın. “Şimdi _______’dan _________ (şifa enerjisi / uyum) taşıyan Chi Topunu çağırıyorum. Şimdi bu Chi Topunu sevgi, ışık, barış ve minnettarlıkla kabul ediyorum.” Topun açıldığını ve Taç Çakranıza girdiğini görselleştirin. Enerji Chi Topundan dışarı akacak ve uyum sağlamaya ve size şifa enerjisi getirmeye başlayacaktır.

Uyum / şifa seansından sonra, yardımları için rehberlerinize / meleklerinize teşekkür edin.

Sevgi enerjisini başkalarına aktarmak şifa verme ve enerji gönderme gücünün anahtarıdır. İyi niyetle verme ve alma ve paylaşma pozitif titreşimleri büyütür.

Chi Topu ile yaptığınız çalışmada herhangi bir negatif enerjiyi emmeden/göndermeden enerji ve uyumlamalar yaptığınızda evrenin şefkatli sevgi dolu enerjisini yaşam alanınıza çekmeniz mümkündür.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

 

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.