" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Dolunay Ritüeli ile Serbest Bırakma

Eskiden kurtulmak, yeniyi kabul etmek ve bu süreçte gerçek benliklerimizle daha derin bir bağlantı kurmak için ay ritüellerinin enerjisi oldukça güçlüdür.

Bu ritüellerin çalışmasının iki nedeni vardır;

Ay, onları harekete geçirmek için doğru enerjiye sahiptir ve niyetiniz ritüelin kendisi tarafından güçlendirilir. Beyin istediğiniz şeye doğru yönelir ve okuduğunuz dualar duyusal çapalardır. Bilinçaltınız bilinçli halinizin gerçekten ne istediğini kaydeder.

Dolunay ritüeli sırasında, hayatınızda sahip olduğunuz unsurlara elveda deyin ve yeni bir şey için boş bir alan yaratın, ancak önce bir sonraki şeye yer açmak için hayatınızda var olan kişileri ve durumları affetmeli ve unutmalısınız.

Bu, niyetinizin gerçekleşmesi ve gerçekten çalışması için temel adımdır. En önemlisi de, kendinizle ve hayalinizdeki yaşamla gerçekten pozitif şekilde bağlantı kurmanın en iyi yoludur.

Dolunay Ritüeli

Hayatınızda artık istemediğiniz her şeyi bir kağıda yazın.

HAYATIMDAN ÇIKARMAK İSTİYORUM:

Toksik ilişkilerim

Endişelerim

Korkularım

Maddi güvensizliklerim

Diğer sorunlarım

“Başmelek Haniel, hayatımda artık istemediğim tüm bu şeylerden kurtulmama yardım et. Dolunay, bu olumsuzlukları hayatımdan çıkararak yeniye, iyiye ve pozitif enerjiye yer açmam için evrendeki sonsuz ve sınırsız olasılıkların harekete geçmesine izin ver. Teşekkür ederim.”

Beyaz bir mum yakın. Hayatınızdan çıkarmak istediklerinizi mumun alevinde hemen tutuşturun ve küllerini rüzgara bırakın.

Hemen yapın, çünkü artık istemediğiniz şeylerden hemen kurtulmak en iyisidir!

Dolunay ritüeli için hangi renk mum en iyisidir?

Beyaz bir mum dolunay ritüeli için en iyi seçimdir. Çünkü, hayatımızda karanlığı yaratan ve negatif enerji yayan her şeyi beyaz ışığı ile temizler.

Böylece, beyaz bir mumun gücü ile enerjiyi temizlerken, ruhumuzu ve hayatımızı bir sonraki Yeni Ay aşamasında yapacağımız yepyeni başlangıçlar ve hayaller için hazırlarken, hayatımıza ışık tutmak daha kolay olacaktır.

Beyaz mumun anlamı nedir?

Beyaz renk genel olarak zarafet, saflık ve aynı zamanda düşüncelerinizin netliği ile ilişkilidir. Barışı ve şeffaflığı bize iletir, bunu sevgiyle ve temiz enerjiyle ilişkilendirdiğimizi söyleyebiliriz.

Beyaz mumlar aynı zamanda göksel iyilik ve hayatımızdaki aydınlanma ile ilişkilendirilir. Bize huzur ve güven verir.

Biz ne zaman ritüelleri arınmak ve yeni olana yer açmak için gerçekleştirirsek, beyaz mumun barış, güven ve saflık enerjisini açığa çıkardığını görebiliriz.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.