" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Esma-ül Hüsna’ların Titreşim Gücü

Allah’ın 99 isminin her biri eşi benzeri olmayan birer enerji kaynağıdır. Her ismin içinde barındırdığı titreşim DNA’mıza kodlanmıştır.

Esma’lar DNA’mıza Kodlanmıştır

Bu 99 eşsiz ismin içimizdeki varlığı teslimiyet seviyemize göre aktive olur, yani harekete geçer. Kimi insanın kendi varoluşunu hiçe sayması, kiminin ise şükürle dolması hangi tekamül basamağında olduğuna işaret eder. İşte teslimiyet de tekamül basamaklarının neresinde olduğumuza göre çoğalır ya da azalır. Bunu şöyle açıklamak da mümkün olabilir; her insan öğrenmek, gelişmek, dönüşmek için geldiği dünya okulunda bilinçli farkındalığını ne kadar çok kullanıyorsa, o kadar çok teslimiyette demektir. Allah’a inanmak, güvenmek, sığınmak, şükretmek, kabulde kalmak, evrenin işleyişini bilmek, bilge ruhunu beslemek teslimiyettir. Mükemmeliyetçi olmak, akışı kontrol etmeye çalışmak, müdahale edeceğini sanmak, nefsinin tutsağı olmak, hırsla, öfkeyle, kinle harekete geçmek, sanki bu dünyadan hiç ayrılmayacakmış gibi şana, şöhrete, mala, paraya sıkı sıkı tutunmak teslimiyetten uzak olmaktır.

Esma’ların Titreşim Gücü

Teslimiyette olduğunuzda DNA’nıza kodlanmış Esma-ül Hüsna’lar uyanır. Siz hangi frekansta iseniz, o frekans ile uyumlu olan Esma-ül Hüsna’lar aktive olur. Esma-ül Hüsna’ları usülüne uygun olarak zikretmek, açığa çıkan enerjinin gücünü çoğaltır. Aslında kalbinizin rengi Esma-ül Hüsna’lar ile doğrudan bağlantılıdır. Esma’lardan birini zikretmeye başladığınızda hücrelerinize kodlanmış aynı Esma harekete geçer. Belirli sayıda süren zikir ile hareket hızlanır, yoğun bir enerji açığa çıkar. Oluşan enerji hangi frekans seviyesine yükselmiş ise kendisiyle eş frekansa bağlanır ve neyi çağırdıysanız o gerçekleşir. Bizler bizi yaratan gücün yani Allah’ın parçalarını kendi içimizde barındırırız. Bunu bilmek ve insan-ı kamil mertebesine ulaşmak ya da olduğu yerde saymak insanın kendi özgür iradesine bağlıdır. İşte Esma-ül Hüsna’lar dışarıdan kaynaklanan bir etki değildir. Bizzat bizi var eden özelliklerimizde gizlidir. Onlar birer sıfattır, her insanın varlığındadır. Allah tarafından ayrım yapılmadan herkese eşit olarak dağıtılmışlardır.

Esma’lar Nasıl Çalışır?

İnsanın kalbinde bir kum tanesi kadar dahi kötülük varsa, Esma’lar karşılığı olan frekansla bağlanamaz, bilakis geri teper. İstiyorum olmuyor, diliyorum sahip olamıyorum, sesim duyulmuyor gibi serzenişler boşunadır. İnsanın önce kendi içine dönüp bakması, kalbini iyilikle yıkaması, Allah’tan yana şüpheye düşmemesi, Allah’a olan inancını ve güvenini sorgulamaması gerekir.

BENİM NİYETİM GERÇEKLEŞMİYOR’

‘DUALARIM KABUL OLMUYOR’

‘İSTEKLERİME ULAŞAMIYORUM’ gibi sitemler düpedüz sorgulamadır. Şimdi sormak isterim; sizi yaratan güce güveniyorsanız, inanıyorsanız, sığınıyorsanız, niyetlerinizi, dileklerinizi, dualarınızı duymadığını mı sanıyorsunuz? Peki ya dilediğiniz şey başkasına zarar verecekse? Ya gerçekten istemiyorsanız? Ya sizin en yüksek hayrınıza değilse? Ya siz onu hak etmemişseniz? Ya henüz zamanı gelmemişse? Hiç bu tarafından baktınız mı?

Öyleyse şimdi kendinize dürüst davranmanızı ve neyi neden istediğinizi, neden önünüze engeller konduğunu, neyi öğrenmeniz gerektiğini düşünmenizi ve bu kez tam teslimiyet ile Bir’in ve Bütün’ün en yüksek hayrına olanı dilemenizi umut ediyorum.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.