" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Kedilerin Titreşim Gücü

Hepimiz kedilerin bir şekilde hayatımıza girdiğini biliriz, ancak çoğu insanın bilmediği şey kedilerin manevi trafı yüksek insanlarla eşleşmesidir. Kedi sahipleri genellikle gelişmiş algı yeteneklerine sahip insanlardır, ancak neden kedilere çekilirler ya da daha ilginç olan, kediler neden ruhsal olarak güçlendirilmiş insanlara çekilir?

Kediler ve yüksek frekanstaki sahipleri

Kediler daha yüksek boyutlara bağlanan bir enerjiye sahip olduklarından, aslında açık algılara sahip insanlara çekilir. Kedi, ruhsal yeteneklerine ve içgüdülerine dayandığı için manevi bir hayvandır. Bir kedi büyüdükçe enerji alanı da büyür. Bu, zaman geçtikçe bir kedinin daha fazla manevi güç topladığı anlamına gelir. Bir ruhu hissedebilir, hatta bir ruhla iletişim kurabilir. Kaç kez göremediğiniz bir şeyi kovalayan bir kedi görmüş olabilirsiniz? Kediler ayrıca farklı bir yüksek frekansa alıştıklarından duyamayacağınız sesleri yakalarlar.

Spiritüel İnsanlar kedileri çeken daha büyük bir enerji alanına sahiptir. Kediler bu insanlara diğerlerinden daha kolay güvenebilir. Benzer şekilde, büyük enerji alanlarına sahip insanlar, kendi yüksek frekansları nedeniyle kedilere çekilir. Titreşimli bir şekilde eşleşen iki kişi gibi düşünün. Biri diğerine ayak uydurabilir, onları kendi yolunda tutabilir ve enerjilerini dengeleyebilir. Huysuz ve enerjisi düşük bir kişiyle iletişim kurarsanız, mutlu ve pozitiflikle doluyken, aranızda bir enerji uyuşmazlığı olduğunu hissedersiniz. Bu yüzden kediler güvendikleri kişiler konusunda seçici davranırlar. Çünkü her birinin frekans alanını kolayca anlayabilirler.

Bu, kedilerin sadece spiritüel insanları seçtiği anlamına gelmez. Bazıları herhangi bir ruhsallık çalışması adına pratik yapmazlar, meditasyon yapmazlar, ancak yüksek benlikleri ile gelişmiş bağları vardır. Sezgiseldirler, iç rehberliklerine güvenirler, pozitiftirler. Bu insanlar, bilmeseler bile, daha yüksek bir enerji alanına sahiptirler.

Hiç çocuktan kaçan bir kedi gördünüz mü? Kediler çocuklarla bir arada olmayı severler. Çünkü çocukların yüksek benlikleri ile bağlantıları oldukça güçlüdür ve kalplerinde saf sevgiyi barındırırlar.[/vc_column_text]

Kedilerin güçlü sezgileri

Kediler yüksek bir sezgiye ve enerjiye sahip olduklarından, birisine mırıldanıp dikkatini çekmeye çalıştıklarında, bu kişinin iyi bir enerji alanına sahip olduğunun bir işaretidir. Örneğin kedilerimden biri çok utangaç ve insanlar eve her geldiğinde, kelimenin tam anlamıyla yok oluyor. Etrafta başka insanlar varken çıldırıyor, ama “sihirli bir şekilde” belirli insanlar bizimle birlikte olduğunda ortaya çıkmaya karar veriyor. Çünkü insanların enerjisini alıyor ve sadece kendi enerjisinin onayladığı enerjilere gelmeye karar veriyor!

Kedilerin şifacı oluşları

Kediler kucağımıza gelmeyi sever ve bir kedinin mırıltısı enerjimizi yükseltir ve bizi sakinleştirir. Unutmayın ki, bir kedi herkesle yakınlaşmaz. Bunu sadece güvendiği insanlara yapar. Kediler birine güvenirken, sevgi göstermeyi ve titreşimlerinin bir kısmını bu insanlarla paylaşmayı severler. Bunu yaptıklarından hemen sonra kendimizi anında rahat ve huzurlu hissederiz.

Eğer üzülürsek, bir kedi dikkatimizi çekmek için onunla ilgilenmemiz için ısrar edebilir, böylece bizi sakinleştirmeye yardımcı olur veya enerjimiz tekrar sakin ve huzurlu olana kadar yanımızda kalır.

Özellikle uyku sırasında ağrıyan bir yeriniz varsa, kediniz tam da o noktaya dayanır. Kimi zaman karmaşık düşüncelerle uyumaya çalıştığınızda sevgili kediniz gelir ve tam başınızın üzerine dayanarak yatar. Çıkardığı mırıltılar sayesinde gece boyunca enerjinizi dengelemenize yardımcı olur.

Unutmayın, her şey enerji ile ilgilidir ve hepimiz farklı frekanslarda titreşimler yayarız. İşte kediler titreşim seviyemizden neşeli, huzurlu, korku dolu, üzgün olduğumuzu ya da acı çektiğimizi net olarak hisseden eşsiz canlılardır.

Sevgiyle ve Işıkla,

[/vc_column][/vc_row]

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. 

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.