" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Koç Burcunda Dolunay Ritüeli

2 Ekim 2020 günü saat 00.05’de Koç burcunda 9 derecede gerçekleşecek olan Dolunay, pek çok konuyu nihayet finale ulaştırıyor.

Şimdiye kadar sürüncemede kalan, yoran, yıpratan durumlar, belirsizlikler, çözümsüzmüş gibi görünen sorunlar, arafta kalmış ilişkiler Dolunay ile birlikte bir sonuca bağlanıyor demek mümkün.

Ancak söz konusu ilişkiler ve durumlar bir hayli gerilimli olduğundan ötürü, daha önce denenen ve başarısızlıkla sonuçlanan ya da bir türlü adım atmaya cesaret edilemeyen ve düğümlendiği kabul edilemeyen konular artık sona eriyor. Bu bağlamda ayrılıklar, boşanmalar, sonlanmalar bizi bekliyor. Şimdiye kadar tahammül edilen ne varsa her biri ile vedalaşma zamanı ile yüz yüzeyiz.

Kopma aşamasına çoktan gelmiş ilişkileri sürdürmeye çabalamanın hiçbir faydasının olmadığını daha net göreceğimiz bir Dolunay yaşıyoruz. Bizler en yüksek hayrımıza olanı kabullenmekte ne kadar direnirsek, yaşam derslerimiz o kadar zorlaşacaktır. Bu nedenle bedenimize ve ruhumuza zarar veren, bizi yavaşlatan, yaşamın iyi yanından alıkoyan, oyalayan, üzen, öfkelendiren herkesi, her ilişkiyi, her olayı ve hatta her anıyı geride bırakıp yola devam edecek güce sahip olduğumuzu fark ediyoruz.

Yaşam planımızda deneyimlediğimiz her ilişki farkındalığımızı arttırmaya hizmet ediyor. Ve farkındalık içinde yarayı da barındırıyor. Çünkü şifa yara ile birlikte hareket eder. Ancak gerçeklerle yüzleşmeyi başarırsak kendi özgürlüğümüzü, cesaretimizi, gücümüzü, özgüvenimizi geri kazanabiliriz. Bu nedenle gidenin arkasından kapıyı kapamalıyız. Mutsuz hissettiğimiz yerden ayrılmalıyız. Ait olmadığımız ilişkilerden kopmalıyız. Kendi değerimizi fark ettiğimiz ölçüde bir ödül veya ceza ile karşılaşırız. Dolunay, bizlere karmik döngülerin sonlanması için bir fırsat veriyor. Unutmayın ki, öğrenilmeyen her yaşam dersi biraz daha zorlaşır.

Genel anlamda bakılacak olursa Koç Dolunay’ı bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açmaya doğru yönelten Dolunay enerjisi ile boşanma, yeniden evlenme, bir ilişkiyi bitirme, yeni bir ilişkiye başlama, taşınma, iş değiştirme, ortalığı bitirme, yol ayrımına gelme, başka bir yola sapmayı seçme, kariyer değişikliği, işten ayrılma, yeni bir işe başlama, ani fikir ayrılığı gibi kadersel dönemeçleri işaret ediyor. Ayrıca Mars Retrosu eski ilişkilerin yeniden başlamasına, eski dostların bir araya gelmesine, takılıp kalmış, rafa kaldırılmış projelerin ve planların yeniden gündeme gelmesine, çözüm yolları ve fırsatlar ile karşılaşmaya sebep olabilir.

Dolunay enerjisi öfke patlamalarına, agresif tutumlara, sabırsızlığa, inatlaşmaya, bildiğini okumaya ve tahammülsüzlüğe yol açabilir. Kendiniz için en iyi olanın ne olduğunu keşfedeceğiniz ve şimdiye kadar harekete geçmek ile beklemek arasında gidip geldiğiniz durumlar ile ilgili karar vermenin şimdi tam sırası. Ötelediğiniz ve içinde sıkışıp kalmaya devam ettiğiniz şeylerden hasar almadan kurtulmak, yepyeni başlangıçlar yapmak için Dolunay ile birlikte harekete geçin.

Dolunay Ritüeli

Koç Dolunay’ının güçlü sonlandırma enerjisi ile artık size fayda sağlamayan ve kopmakta zorlandığınız, cesaret edemediğiniz, ikilemde kaldığınız, acı çektiğiniz, mutsuz olduğunuz her ne varsa beyaz bir kağıda kırmızı kalemle yazın. Bir kez sesli olarak okuyun ve ardından, ‘Şimdiye kadar bırakmaya cesaret edemediğim, bana zarar veren, beni inciten, üzen, yavaşlatan ve gelişimime hizmet etmeyen tüm bu ilişkileri, insanları, anıları ve olayları kaynağa geri gönderiyorum, özgürleşmeyi seçiyorum. Bana öğrettikleri yaşam dersleri için onlara teşekkür ediyorum ve her birini serbest bırakıyorum. Sevmeye, sevilmeye, mutlu olmaya, bolluk ve bereket içinde yaşamaya, hayatın bütün iyiliklerini ve güzelliklerini deneyimlemeye hazırım.’ deyin. Sonra kağıdı yakın ve küllerini rüzgara bırakın. Şifa olsun!

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.