" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Kozmik Enerjiler Bizi Nasıl Etkiler?

Evrenin değişimlerinin titreşimimizi nasıl etkilediğini hiç düşündünüz mü?

Evrenle ne kadar çok uyum içinde olursanız, o kadar yükselirsiniz, çünkü o zaman enerjiniz daha hafiftir ve evrenin değişimlerine daha fazla bağlanırsınız. Evrende salınan enerji hareketini hissettiğiniz için, dönüşümlerin çoğunuzu etkilediği doğrudur. Bu enerji hareket ettikçe, algılanabilir ve ne kadar güçlü olursa, enerji alanınızdaki etkisi de o kadar artar.

Endişelenmeyin, evrendeki enerjiler zararlı değildir;

sadece sizi değişime ve dönüşüme yönlendirir. Olan şey, bu enerji iletimini algılarınız açıkken almanızdır, çünkü berrak bir zihne ve yükselmiş frekansa sahip olmak aydınlandığınıza işaret eder. Titreşimleriniz arttıkça etrafınızdaki tüm o hassas enerji alanlarını etkileyen enerjisi de sizi etkiler.

Bu hareketli enerji alanı yerine oturduğunda, ilettiği enerji belirli bir ayar ve hedefe ayarlanır, böylece artık çevredeki enerji alanlarını (sizi) etkilemez.

Neden enerjileri hissediyoruz?

Neden evrendeki enerjileri hissettiğinizi merak ediyorsanız ve diğerleri hissetmiyorsa, cevap sizi şaşırtabilir. Bu enerji değişimlerini deneyimliyorsunuz, çünkü onlara çekiliyorsunuz.

Var olan değişimler enerji alanınızı doldurdukça fazlasıyla şarj edersiniz ve bu da stres, gerginlik, baş ağrısı, baş dönmesi ve aşırı enerji nedeniyle ortaya çıkan diğer semptomlara neden olabilir. Kendinizi bir değerli taş gibi düşünün, evrenin enerji iletiminden etkilenirsiniz. Ancak enerji alanınız kapalıysa, bu aktarımların sizi etkilemesine izin vermezsiniz. Bu değişimleri yaşayan insanlar genellikle bir çeşit genişleme geçirenlerdir. Eğer yükseliyorsanız, siz de hareket edersiniz, enerjiniz açıktır ve içindeki bilgeyi uyandıranlar evrene daha fazla bağlanır.

Algı gücü nasıl açılır?

Hayatınızda bir virajla karşılaşırsanız, tüm yolunuzu ve amacınızı yeniden sorgulamaya başlarsınız. İşte o zaman enerjiniz açılmaya başlar. Aynı şey, yaşamınızda var olan bir kişinin öğrenmenize ve genişlemenize neden olan herhangi bir rolü ile de olur. Böyle bir olay yaşayıp yaşamadığınızı bilseniz bile, kendinizi kozmik değişimlerin enerjisine daha duyarlı bulursanız, o zaman enerjiniz açıktır ve aynı sürece giren kozmos ile enerjiyi iletir. Onunla birlikte kayıyor ve genişliyorsunuzdur.

Kozmik enerjiler zarar verir mi?

Bazı güçlü enerjisel değişimlerin size herhangi bir şekilde zarar verip vermeyeceğini merak edebilirsiniz. Lütfen endişelenmeyin, kozmosun enerjisi size zarar veremez. Enerjiniz açık olduğu için, yükselip büyüdükçe, sizi şarj etmek ve kendi dönüşümünüzde size yardımcı olmak için evrenden gelen enerji aktarımlarına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, bazı olumsuz belirtiler yaşamanız durumunda bile, genel etkiler sizin için aslında olumludur ve muhtemelen gereklidir.

Kozmik enerjinin değişmesi sona erdiğinde, kendinizi daha bilinçli, kendinizle ve etrafınızdaki her şeyle daha bağlantılı bulursunuz. Doğal bir parıltı yayar ve mutlu bir ruh hali artışı gösterirsiniz. Dolayısıyla, kozmik bir değişimde olduğunuzda bu olumsuz yan etkileri yaşadığınızı fark ederseniz, enerjinizin yeniden şarj edilmesi gerekiyordur. Değerli bir taş, şarj edilmezse sahiplerine nasıl enerji sunabilir? Telefon bataryası yoksa nasıl çalışır? Bu kozmik değişimler rastgele gerçekleşmez, aslında başka herhangi bir şeyde olduğu gibi size de fayda sağlamak için oradadırlar.

Negatif etkilerden nasıl korunuruz?

Kendinizi hala bu enerji alanlarına karşı korumaya ihtiyacınız varsa yapabileceğiniz şey niyet etmek ve kararlılıkla yüksek sesle söylemektir. “Bu dönüşümden herhangi bir yan etki almayacağım..” Niyet harikalara neden olabilir, tek ihtiyacınız olan niyetinizi belirtmektir.

Enerjinizden ve gücünüzden daima siz sorumlusunuz, evren size yardım etmeye çalışır, ancak yardıma ihtiyaç duyulmuyorsa evrenin enerjilerinin sizin için yapacağı bir şey yoktur. İşte bu yüzden algılarınızın açılması için kendinize izin verin!

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. 

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.