" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Niyetler Dönüşüm Enerjisini Harekete Geçirir

Bir niyetin gerçeğe dönüşmesi için onu çok istemek yeterli değildir. Zihninden geçen düşüncelerin, ağzından çıkan kelimelerin ve davranışlarının aynı frekansta olması ve en önemlisi, niyetinin ‘Bir’in ve Bütün’ün’ en yüksek hayrına hizmet etmesi gerekir.

Niyetler dönüşümü ifade eder. Bir halden başka bir hale geçmektir.

Sahip olduğun düşünce biçimini veya yaşam şeklini değiştirmeye istekli olmadığında ve halihazırda var olan koşullara sıkı sıkı tutunduğunda dönüşüm bir türlü gerçekleşmeyecektir.

Örneğin mutlu bir ilişkiye sahip olmayı dilerken aynı zamanda kendini mutsuz hissettiğin ilişkinin içinde kalmayı, mutlu aşkın bir hayal ürünü olduğuna inanmayı, değerli olmadığını düşünmeyi sürdürürsen, taşıdığın negatif enerji yüklü duygular seni bloke eder. Niyet, hareketi gerektirir. Bir enerjiyi serbest bırakmadan yerine başka bir enerjiyi koyman mümkün değildir. Önce kapıyı açıp eski enerjinin, duygu ve düşüncelerin dışarı çıkmasına izin vermen, yeni olana yaşam alanında yer açman gerekir. Kilo vermek istediğinde, sağlıksız beslenmeyi sürdürmek, egzersiz yapmamak, zayıflayabileceğine ihtimal vermemek, aynaya baktığında görüntünden nefret etmek, kan ter içinde pantolonun içine sığmaya çalışırken, beraberinde hiçbir şey yapmamak, sadece zayıf olmayı dilemek seni fit bir vücuda kavuşturmaz.

Bir şeyi istemek ve ona sahip olmak arasındaki ince çizgiyi bilinçaltı belirler.

Sahip olduğun inançlar, düşünceler, bakış açısı, öğrenilmişlikler, kodlamalar senin ya sınırların oluşturur ya da sana sonsuz olasılıklar sunar. Bilinçaltında var olan bilgiler senin yol haritandır. Paranın zor yollardan elde edildiğine inanan birinin zenginliğe kavuşması, her ilişkinin hüsranla biteceğine şartlanan birinin sonsuz aşka sahip olması mümkün değildir. Eğer hayatında konfor, para, zenginlik, aşk, başarı, mutluluk, dürüstlük, cesaret, adalet, güven, sadakat gibi maddi ve manevi kazanımlara sahip olmak istiyorsan önce kendini değiştirmen ve dönüştürmen gerekir.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. 

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.