" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Niyetlerimiz Kolayca Gerçekleşebilir!

Eğer isteklerinizin gerçekleşmediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Çünkü, evrende istisnasız her düşünce ve arzu gerçeğe dönüşür. Karşılaştığınız sonuçlar beklentilerinizden farklı ise, düşüncelerinizi ‘Olmasından endişe ettiğiniz/Dileğinizi bloke eden olasılıklara’ veriyorsunuz demektir.

Şimdi herhangi bir konuda gerçekleşmesini istediğiniz ama gerçekleşmesi bir yana sizden gittikçe uzaklaşan niyetinizi düşünün.

Ne istediğinizi net olarak ifade ettiğinizden emin misiniz?
Ona sahip olmayı isterken, bir yandan olumsuz ihtimalleri hesaplayıp endişelendiniz mi?
Niyetinizi ‘Neden olmadı? Nasıl olacak? Ne zaman olacak?’ diye hiç durmadan sorguladınız mı?
Niyetiniz bir başkasının karmasına girmenize mi sebep oluyor?

Bütün bu sorulara verdiğiniz cevap ‘Evet’ ise, olmasını her şeyden çok istediğiniz dileğiniz hiç şüphesiz bir hayal olarak kalacaktır. Çünkü, çekim yasasında niyetler gerçekleşirken belirsizliğe, şüpheye, korkuya, negatif kalıplara ve başkasının karmasına girmeye yer yoktur.

Niyetlerinizi gerçekleştirmeniz aslında oldukça kolaydır. Bunun yolu evrenle uyum içinde hareket etmekten ve zihni olumlu frekansa programlamaktan geçer.

Çekim Yasası ile Niyetlerinizi Gerçekleştirmenin 9 Yolu

Tam olarak ne istediğinizin farkında olun.

Eğer bir hayali gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, ne istediğinizi tam olarak bilmeniz gerekir. Niyetinizi %100 istemezseniz, (Sizin için doğru karar olduğundan emin olmazsanız, olumsuz tarafları olduğundan endişe ederseniz, gerçekleşmesi için bir mucizeye ihtiyacınız olduğu fikrinde takılıp kalırsanız) elbette gerçekleşmeyecektir.

Niyetinize giden yolun üzerinde barikatlar varsa önce onları temizleyin.

Eğer siz mutlu bir aşkın yalnızca filmlerde olduğuna inanıyorsanız, realitede saf sevgiye ulaşamazsınız. Benzer biçimde her sevenin muhakkak terk edeceği inancına sahipseniz, birinin hayatınıza girmesiyle çıkması bir olacaktır. Paranın kolayca kazanılmadığı fikrinde ısrarcıysanız, para size gelirken bin bir zahmete girmeniz kaçınılmazdır.

Şükür boyutunda kalın.

Sahip olduğunuz ve olmadığınız her şey için teşekkür edin. Teşekkür frekansı çok güçlüdür ve teşekkür etmek, şükür sebeplerini çoğaltır. İsyan etmek yerine bolca şükredin.

Zihninizdeki negatif düşünceleri serbest bırakın.

Bir dileğin gerçekleşmesi için olumsuz düşüncelere tutunmamak gerekir. Çünkü her olumsuz ihtimal sizi arzu ettiğiniz gerçeklikten biraz daha uzaklaştırır. Ne kadar olumlu olursanız, o kadar iyi!

Evrendeki alma ve verme dengesini dikkate alın.

Etrafınızdaki insanlara genelde verici iseniz ve başkalarından hiçbir şey beklemiyorsanız ya da daha çok almayı seçiyorsanız evrendeki alışverişte dengesizlik yaratıyorsunuz demektir. Maddi ya da manevi anlamda alma ve verme dengesini sağlamak niyetlerinize ulaşmanızın bir yoludur. Size ikram edilen bir fincan kahveyi reddetmek, gösterilen ilgiye veya sevgiye kayıtsız kalmak, birilerine emrivaki yapmak, angarya yüklemek, fedakarlık adı altında sürekli veren taraf olmak dengesizliğe yol açar. Alın ve verin!

Niyetinizi kendinize saklayın.

Çok istediğiniz bir şeyi ne kadar çok konuşursanız ondan o kadar çok uzaklaşırsınız. Çünkü niyetinizden bahsettiğiniz her insan enerji alanınıza girer ve parazit oluşturur. Başkalarının niyetinizi desteklemesine ihtiyacınız yok! Evrenin yardımı sizin için yeterli.

Niyetinize olan inancınız tam olsun.

Dilediğiniz gerçekliği yaratmak konusunda kendi içinizde şüpheye düşerseniz, evrenin sizi hayalinize ulaştırmasını bekleyemezsiniz. Sizin inanmadığınız bir niyet evren tarafından geçersiz sayılır. Önce kendiniz inanın ve sonra evrendeki sonsuz olasılıkların niyetinizle sizi buluşturmasına izin verin.

Başkalarının karmasına girmediğinizden emin olun.

Eğer niyetiniz bir başkasının felaketine sebep olacaksa, en başından yolunuzu değiştirmenizi öneririm. Zira birinin üzerine basıp geçmek, hayatını allak bullak etmek size mutluluk getirmeyeceği gibi, ekstra karma yaratır. Niyetinizi belirlerken adaletli ve hakkaniyetli olduğunuzdan emin olun.

Niyetinizi sorgulamayın.

En sevdiğiniz TV programını beklerken kanalı arayıp yayınlanıp yayınlanmayacağını sormuyorsunuz. Gece uykuya daldığınızda her saat başı uyanıp güneşin doğup doğmadığını kontrol etmiyorsunuz. Garsona sipariş verdiğinizde mutfağa girip şefi acele ettirmiyorsunuz. Öyleyse, neden niyetiniz için evreni sorguluyorsunuz? Dileğinizi dileyin ve evrenin sonsuzluğunda serbest bırakın. Onun bir düşünce balonu olduğuna inanın. Balonun ipine ne kadar sıkı asılırsanız, özgürce dolaşmasına o kadar engel olursunuz. İzin verin, niyetiniz kendi başına aksın ve gerçekleşmiş olarak size geri dönsün!

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz.

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.