" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Oğlak Burcunda Yeniay Ritüeli ile Negatif Enerji Temizliği

Oğlak Burcunda Yeniay Ritüeli ile Negatif Enerji Temizliği yapmak, arınmanıza, yenilenmenize ve yaşam alanınızdaki pozitif titreşimleri arttırmanıza yardımcı olur.

Yılın ilk Yeni Ay’ı Oğlak Burcunda gerçekleşti. Satürnyen bir göksel olay olsa da ve öğrenmemiz gereken fakat görmezden geldiğimiz, ertelediğimiz, sustuğumuz durumlar ile bizi yüzleştirmeye hazırlansa da her Yeni Ay yeniden başlama ve yaratma enerjisi taşır.

İşte bu nedenle Yeni Ay zamanlarında yaşam alanlarınızda pozitif enerjiyi çoğaltmak ve var olan negatif etkileri dağıtmak için farklı ritüeller yapmak güçlü faydalar sağlar. Özellikle belirtmek istediğim şey, ritüellerin büyü olmadığını bilmeniz. Ritüel yapmak hiçbir zaman karanlığa hizmet etmez ve negatif güçleri harekete geçirmez. Onlar sadece arınmak, enerji alanını temizlemek, güzel titreşimleri çağırmak için kullanılır. 

Yeniayda Yapılacaklar:

Yeni başlangıçlar yapın ve yeni kararlar alın.

Niyetlerinizi yazmak için günlük tutmaya başlayın.

Yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

Saksılarınızdaki toprakları havalandırın.

taze çiçekler veya tohumlar ekin.

Mum ve tütsü yakın.

Yapılacaklar listesi ve dilek panosu oluşturun.

Meditasyon yapın ve dua edin.

İhtiyacı olanlara yardım yapın.

Kin tutmayı, küslüğü bırakın ve affedin.

Kilo vermek üzere diyete başlayın.

Yeniay Ritüeli ile Negatif Enerjiyi Temizleyin

Beş altı adet karanfili, bir tutam defne yaprağını, çubuk tarçını küçük bir tencerede kaynatın. Soğumasını bekledikten hemen sonra suyunu süzün ve evinizin köşelerine, kapının içine ve dışına, paspasa, mutfak dolaplarına, cüzdanınıza, en çok oturduğunuz koltuğa ve evinizdeki bitkilere doğru hafifçe serpin. Ardından bu su ile dirseklerinize doğru kollarınızı, boynunuzu, alnınızı ıslatın.

Aynı esnada, ‘Yeniay’ın hayatımda taze başlangıçlara, bolluğa, berekete, uyumlu ilişkilere yer açmasına, akıl-ruh-beden sağlığımın tamlığına, kendi değerimin farkında olmaya, sevmeye kendimden başlamaya niyet ediyorum.’ diyerek ritüeli bitirin. Eğer artan su kalırsa toprağa dökün.

Şifa olsun.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.