" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Ruhsal Rehberler ile Bağlantı Kurmanın 5 Adımı

Onların varlığından henüz haberdar olmasanız bile sizinle birlikte olan Ruh Rehberleriniz vardır. Ruh Rehberleri, hayatınızda yolculuk ederken size yardımcı olmak için hazır bulunan rehberler, danışmanlar ve destekçilerdir.

Manevi rehberlerimiz Koruyucu Melekler, Ruh Hayvanları, Yıldız Varlıklar, Yükselmiş Üstadlar, Tanrıçalar, Baş Melekler, Bilgeler, Galaktik Aile, Yükseliş Rehberleri, Atalar, Gelecekteki Benlikler, Elementaller ve daha fazlası olarak yanımızdadır.

Ruh Rehberleri Kimlerdir?

Ruh Rehberleri rollerine göre türlere ayrılabilir. Ruh Rehberlerinin her biri size rehberlik etme amaçlarına bağlı olarak farklı rollere, güçlere ve yeteneklere sahiptir. Bazı rehberlerin manevi desteği kesinlikle koruma içindir, bazıları belirli alanlarda rehberlik sunar ve diğerleri eşzamanlılığı hizalamak veya öğretimi kolaylaştırmak için başkalarının rehberleriyle bağlantı kurmaya ve etkileşime odaklanır.

Her biri farklı amaç ve gündemlere sahip olabilecek birçok rehber türü vardır ve gerçek bir manevi rehberin temel rollerinden ve amaçlarından biri, sevgiyle uyuma ve rezonansa geri dönmenizi desteklemektir.

Ruh Rehberleri, hepimizin gerçekte kim olduğumuzu, neden burada olduğumuzu hatırlamamıza ve en yüksek yolumuzu, ruh amacımızı bulmamıza yardımcı olarak fiziksel varlıklar olarak bizim yanımızdadır. Onların rehberliği, desteği ve enerjisi sayesinde bilinçli farkındalığımız olmadan bizi en yüksek ruh amacımızın bu yönünde hizalamaya devam edebilirler. Ancak potansiyel destek ve rehberliklerinin farkına vardığımızda, yardım istediğimizde ve varlıklarını bilinçli olarak davet ettiğimizde, bize daha doğrudan ve daha etkili bir şekilde rehberlik edebilir, yardım sunabilir ve destekleyebilirler.

Ruh Kılavuzları Nasıl Seçilir?

Doğduğunuz andan beri yanınızda olan Ruh Rehberleriniz ve Koruyucu Melekleriniz vardır. Dünyaya gelmeden önce, hepimiz bir yaşam ‘Planlama Masası’ nın etrafında oturur ve yaşam amacımızı, misyonumuzu ve hatta zorluklarımızı planlarız. Manevi bir varlık olarak, fiziksel bedene enkarne olmadan önce rehber ve meleklerden oluşan ekibimizle hizalanırız. Siz (Yüksek Benliğiniz olarak), kılavuzluk edecek olanları seçer, yaşam amacınıza ulaşmada size en iyi hizmet edebilecek kişileri belirlersiniz. Böylece hayatınızın derslerini öğrenir ve yaşamdaki görevinizi yerine getirirsiniz. Ayrıca, zorlukların üstesinden gelmek ve ruh amacınızı keşfetmek için gereken koruma ve desteği sunabilecek ruh rehberleriyle stratejik olarak hizalanırsınız.

Dünyadaki yaşamınıza başladığınızda size yardımcı olan bu rehberlerden bazıları doğumdan önce seçtiklerinizle aynıdır ve bazıları zaman içinde seçimler nedeniyle değişebilir. Odaklanmayı seçtiğiniz konu ve ne istediğinizin farkında olarak ona doğru hareket ettiğiniz şey, size doğru çekilen (veya sizden uzaklaşan) manevi rehber türlerinde önemli bir rol oynamaktadır.

Rehberlerimizi Nasıl Deneyimliyoruz?

Muhtemelen, her zaman destek sunan ve sizi doğru tutan Ruh Rehberlerinizden şimdiye kadar pek çok işaret ve sinyal almışsınızdır. Eğer doğru noktaya bakmayı ve gördüğünüzü anlamlandırmayı seçerseniz işaretler her yerdedir.

Ruh rehberlerinizin ana rolü, sizi yaşam yolunuz ve ruhunuzun bu yaşamdaki amacı doğrultusunda yönlendirmektir.

Ruh rehberleriniz bunu aşağıdakiler dahil birçok şekilde başarır:

* Sizinle bağlantı kurmak ve hayalleriniz boyunca size rehberlik etmek.

* Sizi yükseltmek ve iç mekanınızı ışıkla doldurmak için meditasyonunuza girmek.

* Bir sonraki adımlarınız için size sezgisel bilgi vermek.

* Sevginin ve ışığın iyileştirici frekanslarını yolunuza göndermek.

* Sizi doğru kitaplarla, kaynaklarla ve hatta ruh amacınız doğrultusunda ilerlemeniz ve yaşam hedeflerinize ulaşmanız için gereken parayla hizalamak.

* Amacınızı ve misyonunuzu desteklemek için sizi doğru kişilerle senkronize olarak hizalamak.

* Ruh rehberliği çoğu zaman doğru yolda olduğunuzda sizi cesaretlendirme belirtilerini görmeniz şeklinde gelir.

* Tekrarlayan bir fikir alabilir, içsel bir sezgi hissedebilir veya bir ani bir bilinç farkındalığı yaşayabilirsiniz.

* Ruh Rehberleri, hayatınızdaki kutsamaları, fırsatları ve “şans toplantılarını” sıralamak için eşzamanlılıkla çalışmayı sever.

* Ruh rehberleri, ilhamı istediğiniz gibi akıtarak veya doğru yönde hizalayarak sizi fiziksel olarak “yönlendirebilir”.

* Zorluk zamanlarında veya kendinizi kaybettiğinizde size güven, rahatlık ve destek sunar.

* Ruh yolunuz ve amacınız için daha doyurucu, neşeli ve ilham veren bir yaşam sürmenize yardımcı olacak güçlü destekler sunarlar.

* Onların varlığını bir çeşit içsel biliş olarak algılamış olabilirsiniz.

* Ruh kılavuzlarınız mevcut olduğunda, belirli bir enerji hafifliği veya havada bir ışıltı veya ışık parlaması görebilirsiniz.

* Ayrıca, güçlü bir sezgi veya hatta duyulabilir ve fark edilebilir kelimeler gibi aklınızda yankılanan rehberlerinizden gelen sesli mesajlar duymuş olabilirsiniz.

Örneğin aniden belirli bir kitaba sahip olmak için güçlü bir arzu duyabilirsiniz. Bu, sizi bu kitaba yönlendiren rehberlerinizden birine mükemmel bir örnektir, çünkü sayfalarında okumanız gereken bir mesaj vardır.

Şu anda yaşadığımız dijital gün ve çağda, bu “dürtme” hepsi aynı kitabı size tavsiye eden birçok insan biçiminde olabilir veya sadece duyduğunuz belirli bir kitabı almanız ve okumanız gereken bir duygu hissedebilirsiniz.

Birçok durumda, ruh rehberlerinin insanlara ulaşmasının en etkili yolu dürtüler ve harekete geçmeyi destekleyici hislerdir. Bir dahaki sefere bir şeyler yapmak zorunda kaldığınızda kendinize “neden?” diye sormak isteyebilirsiniz.

Eylem dürtüsü nereden gelir ve bu bir ruh rehberinden gelen bir dürtü olabilir mi?

Yine de ruh rehberlerinin varlığını henüz fark etmediyseniz endişelenmeyin… Bazı insanlara onlarla iletişimde olmak kesinlikle daha kolay ve doğal geliyor… Muhtemelen yardımlarını fark etmeseniz de Ruh Rehberlerinizden çok fazla fayda sağlamışsınızdır!

Ruh Rehberlerinin hepimiz için burada olduğunu ve bu nedenle Ruh Rehberlerinizle bağlantı kurmanın ve onlarla çalışmanın, yaşamınız boyunca geliştirebileceğiniz (veya daha iyi hatırlayabileceğiniz) manevi yeteneklerinizin kapsamında olduğunu unutmayın. Ruh rehberlerinizle (özellikle bunu bilinçli olarak henüz yapmadıysanız) bir ilişki kurmak için gerekli odaklanmaya ve çabaya değer, buna inanın. Çoğu Ruh Rehberi enerjisel imzanızı görmek ve sizi okumak için auranıza bakabilir ve çok boyutlu insan deneyiminizde neler olup bittiğine dair derinlemesine bir bakış kazanır. Dolayısıyla yaşam yolculuğunuzda amacınızın neresinde olduğunuzu, duraksayıp duraksamadığınızı, vazgeçme ihtimalinizi, güvensizlik hissinizi, çaresizlik bilincinizi anında fark edip sizi uyarırlar.

Ruh Rehberlerinizle Nasıl Bağlanırsınız?

1- Kutsal Bir Alan Yaratın

İlk adım, Ruh Rehberleriyle bağlantı kurmak için kutsal bir alan yaratarak bağlantıya zemin hazırlamaktır. Kutsal bir alan yaratmak, bu anı ve farkındalığınızı içten – dıştan ve boyutlar arası düzlemlere ve ruhun yüksek alemlerine doğru yönlendireceğiniz kutsal bir zaman olarak ayırt etmenizi sağlar. Kutsal bir alan yaratmak, bir mum yakmak, bir tütsü yakmak, uçucu bir yağı ortama yaymak veya sadece rahat ve sessiz bir alan bulmak ve etrafınızdaki İlahi ışığı hayal etmek kadar basit bir şey olabilir.

2- Rahatlayın ve Nefes Alın

İkinci adım, kutsal bir mekan yarattıktan sonra, burada ve şimdi gerçekten rahatlamak ve mevcut olmaktır. Farkındalığınızı değiştirirken nefes alın ve nefesinize odaklanın. Vücudunuzu gevşetin ve ruhsal kılavuzlarınızla bağlantı kurmanın nasıl bir şey olduğu konusunda sahip olabileceğiniz beklentileri bırakın. Bağlantınız muhtemelen beklediğinizden farklı olacaktır ve ilk başta çok belirsiz olabilir, ancak bu ince temas deneyimine odaklanmaya devam ederek derinleşir ve netleşir. Beklentileri bırakın. Rahatlayın, kalbinizi açın ve izin verin ışık içeri girsin.

3- Merkezi Işık Sütununuzu Ayarlayın

Rahat ve hizalanmış haldeyken, enerjinizin açık kalp merkezinizden ve zihninizden topraklandığını hissedin, farkındalığınızın kök çakranızdan aşağı akmasına izin verin ve kendinizi dünyanın kristal çekirdeğine topraklayın. Yeryüzüyle olan bağlantınızı ve bir parçası olduğunuz dünyanın kristalin çekirdeğindeki ışığı hissedin. Sonra dünyanın kristalin çekirdeğinden gelen ışığın yukarı, kök çakranızdan, sakral çakranızdan, solar pleksusunuzdan, kalbinizden, boğazınızdan, zihninizin gözünden ve taç çakranızdan yukarı doğru akmasına izin verin. Enerjinizin kristalize bir ışık sütununda, başınızın üstündeki taç çakranızdan güneşte bir Lotus çiçeği gibi çiçek açtığını hissedin. Taç çakranızın açılmasına ve enerjinizin başınızın üstünde ilahi ışığa yükselmesine izin verin.

4- Ruh Rehberlerini Çağırın

Dördüncü adım Ruh Rehberleri ekibinizden birini sözlü olarak (veya aklınızda çok açık bir şekilde) aramaktır.

Yani şöyle bir şey söyleyebilirsiniz:

* “Şimdi bana her an hizmet edebilen en yüksek ilahi ışığın parçası Ruh Rehberlerimi, Melekleri ve Yükselmiş Üstatlarımı çağırıyorum ve doğrudan bağlantıya geçiyorum. Ve öyle de oldu… ”

5- Nefes Alın ve Farkında Olun

Beşinci adım şimdiki ana ve farkındalığınıza, nefesinize dönmektir. Rahatlayın, herhangi bir şey yapmaya çalışmayın ve bağlantıya geçme durumuna izin verin. Yaygın bir farkındalık hali hissedin.

Yani siz bir şeyleri aramıyorsunuz ve herhangi bir şeye odaklanmıyorsunuz. Sadece rahat, açık ve etrafınızdaki mekâna Ruhsal Rehberlerinizin girerken onların varlığını hissetmek, algılamak ve bilmek için ince duyularınıza ayarladığınız alanın farkındasınız.

Onlarla ilk olarak iletişim kurduğunuzda, iletişim çok incedir. Sadece bir sıcaklık gibi hissedebilirsiniz. Hafiflik, ince bir varlık veya bir tür görsel, başka bir his vermeye başlayabilir veya bir tür mesaj alabilirsiniz. Bu süreci ne kadar çok uygularsanız Ruh Rehberiniz ile o kadar çok yakınlaşabilir ve yaşam ilhamınızı daha fazla algılayabilir, onurlandırabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

Uygulama ile, ruhunuzla bağlantı kurma deneyimi derinleşir, zenginleşir ve daha çok derinleşir, ancak pratik gerektirir.

Boyutlar arası iletişim için içsel psişik duygularınızı geliştirmek ve açmak gerekir. Ruh Kılavuzlarınıza her bağlandığınızda, yol biraz daha aydınlatılır ve bağlantınız güçlendirilir.

Sevgiyle ve Işıkla,

Ruhsal Bilge

www.ruhsalbilgelik.com web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz.

www.ruhsalbilgelik.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır. www.ruhsalbilgelik.com’da yer alan bir yazı, makale, görsel vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanabilmesi için yazının hak sahibine telif hakkı ödenmeli veya içerik sahibinden yazılı izin almalıdır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Yorum

Yorum Yap

Your email address will not be published.